Achillefs GEROKOSTOPOULOS : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 02-11-1981 / 23-10-1983 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 24-10-1983 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Νέα Δημοκρατία (Гърция)

Председател 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки с Комитета на парламентаристите от ЕАСТ

членове 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта