Herbert W. KÖHLER : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 16-01-1981 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 16-01-1981 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Германия)

членове 

  • 10-12-1979 / 31-12-1980 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕИО-Гърция