Maria Fabrizia BADUEL GLORIOSO : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Група на комунистите и съмишлениците - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Indipendenti di sinistra (Италия)

членове 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по външноикономически отношения