Menelaos HADJIGEORGIOU : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-04-1990 / 20-01-1992 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Заместник-председател

Национални партии 

  • 25-04-1990 / 18-07-1994 : Νέα Δημοκρατία (Гърция)

членове 

  • 18-05-1990 / 14-01-1992 : Комисия по социални въпроси, заетост и работна среда
  • 18-05-1990 / 14-01-1992 : Комисия по правата на жените
  • 11-06-1990 / 10-06-1991 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и Мексико
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Албания, България и Румъния
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по социални въпроси, заетост и работна среда
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки с Албания, България и Румъния
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки с Албания, България и Румъния