Willem ALBERS : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partij van de Arbeid (Нидерландия)

членове 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Комисия по транспорт
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки с Югославия