Pierre BAUDIS : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 31-12-1980 : Група на либералите и демократите - Член
  • 01-01-1981 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Франция)

членове 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Комисия по транспорт