Enrico BERLINGUER : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 11-06-1984 : Група на комунистите и съмишлениците - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 11-06-1984 : Partito comunista italiano (Италия)

членове 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Комисия по политически въпроси