Neil R. BALFOUR : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Група на Европейските демократи - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Обединено кралство)

членове 

  • 20-07-1979 / 09-04-1981 : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 10-04-1981 / 23-07-1984 : Комисия по бюджетите