Nicolas ALFONSI : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-09-1981 / 23-07-1984 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 01-09-1981 / 23-07-1984 : Mouvement des Radicaux de Gauche (Франция)

членове 

  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Комисия по правни въпроси
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки със страните от Източна Европа