Tom SPENCER : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Conservative and Unionist Party (Обединено кралство)

Председател 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с Чешката република, Словашката република и Словения
  • 30-10-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Чешка република
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика

членове 

  • 11-10-1995 / 30-10-1995 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Чешка република
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки със Словения

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Подкомисия по сигурност и разоръжаване
  • 16-01-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки със Словения
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Подкомисия по сигурност и разоръжаване
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Чешка република
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Словения