Vincenzo BETTIZA : 2-ри парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Група на либералите и демократите - Член
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Група на либералите, демократите и реформаторите - Член

Национални партии 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito liberale italiano (Италия)

Председател 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки с Китайската народна република
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки с Китайската народна република
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със Съюза на съветските социалистически републики

членове 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по политически въпроси
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по политически въпроси