Jean-Louis BORLOO : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 25-07-1989 / 04-09-1992 : Независими

Национални партии 

  • 25-07-1989 / 04-09-1992 : sans étiquette (Франция)

членове 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Комисия по регионална политика, регионално планиране и връзки с регионални и местни власти
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Делегация за връзки с Исландия

Заместник 

  • 29-05-1991 / 14-01-1992 : Комисия по политически въпроси
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Комисия по развитие и сътрудничество