Gianfranco FINI : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 21-07-1999 / 21-07-1999 : Nezařazení poslanci
  • 22-07-1999 / 10-06-2001 : Skupina Unie pro Evropu národů - Člen

Národní strany 

  • 20-07-1999 / 10-06-2001 : Alleanza nazionale (Itálie)

Poslanci 

  • 21-07-1999 / 13-09-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci
  • 13-09-1999 / 10-06-2001 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a spotřebitelskou politiku
  • 30-09-1999 / 16-12-1999 : Delegace při výborech pro parlamentní spolupráci a delegacích pro vztahy s Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Uzbekistánem, Tádžikistánem, Turkmenistánem a Mongolskem
  • 16-12-1999 / 10-06-2001 : Delegace pro vztahy s Izraelem

Náhradník 

  • 09-09-1999 / 03-10-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 04-10-1999 / 10-06-2001 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu

Návrhy usnesení 
Poslanci mohou předložit individuální usnesení o záležitostech, které spadají do působnosti EU. Toto usnesení je předáno příslušnému výboru k projednání. Článek 143 jednacího řádu

Parlamentní otázky 
Otázky k ústnímu zodpovězení s rozpravou může předložit výbor, politická skupina nebo nejméně 5 % všech poslanců Parlamentu. Adresáty jsou další orgány EU. Konference předsedů rozhodne, zda a v jakém pořadí budou otázky zařazeny do konečného návrhu pořadu jednání plenárního zasedání. Článek 128 jednacího řádu