Arnaldo FORLANI : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itálie)

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 15-01-1992 / 30-01-1992 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost