Mauro CHIABRANDO : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itálie)

Místopředseda 

  • 21-01-1992 / 17-01-1993 : Výbor pro rozvoj a spolupráci

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi AKT a EHS
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 16-01-1992 / 20-01-1992 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 18-01-1993 / 18-07-1994 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci