Laurent FABIUS : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 02-04-1992 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 02-04-1992 : Parti socialiste (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 15-05-1990 : Výbor pro institucionální věci