Dimitrios NIANIAS : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina evropské demokratické levice - Místopředseda

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Dimokratiki Ananeossi (Řecko)

Předseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí