Honor FUNK : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Německo)

Místopředseda 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 14-11-1996 : Výbor pro regionální politiku
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Dočasná expertní skupina pro BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Dočasný výbor pověřený sledováním kroků přijatých v rámci doporučení týkajících se BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)