Ib CHRISTENSEN : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina Duha v Evropském parlamentu - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Folkebevægelsen mod EF (Dánsko)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se Švédskem, Finskem, Islandem a Severskou radou
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se Švédskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Švédsko
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Švédsko