Pierre CARNITI : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Itálie)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Itálie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-12-1994 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku