Felice CONTU : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itálie)

Místopředseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 15-01-1992 / 05-02-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování a vztahy s regionálními a lokálními orgány

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 11-06-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Polskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky