Giulio FANTUZZI : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Itálie)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Itálie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Bulharskem a Rumunskem
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : Dočasná expertní skupina pro BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko