Roberto FORMIGONI : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva
  • 21-01-1992 / 06-05-1993 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 06-05-1993 : Democrazia cristiana (Itálie)

Místopředseda 

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Evropský parlament
  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Albánií, Bulharskem a Rumunskem
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, sdělovací prostředky a sport
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 15-01-1992 / 06-05-1993 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 11-02-1993 / 06-05-1993 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, sdělovací prostředky a sport
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 15-01-1992 / 06-05-1993 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s republikami bývalé Jugoslávie
  • 11-02-1993 / 06-05-1993 : Delegace pro vztahy s republikami bývalé Jugoslávie
  • 11-02-1993 / 06-05-1993 : Delegace pro vztahy s Japonskem