Antonio FANTINI : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 17-01-1992 / 18-12-1992 : Výbor pro právní věci a občanská práva

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro rozpočty
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro právní věci a občanská práva