Kirsten M. JENSEN : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředsedkyně
  • 09-02-1995 / 03-02-1997 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředsedkyně
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředsedkyně

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Socialdemokratiet (Dánsko)

Místopředsedkyně 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se střední Asií a Mongolskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se střední Asií a Mongolskem
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Uzbekistánem, Tádžikistánem, Turkmenistánem a Mongolskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Uzbekistánem, Tádžikistánem, Turkmenistánem a Mongolskem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Uzbekistánem, Tádžikistánem, Turkmenistánem a Mongolskem

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Dočasná expertní skupina pro BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozpočty
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Dočasný výbor pověřený sledováním kroků přijatých v rámci doporučení týkajících se BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)