Ria OOMEN-RUIJTEN : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 06-11-1989 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka
  • 07-11-1989 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Místopředsedkyně

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christen Democratisch Appèl (Nizozemsko)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 23-11-1989 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 26-07-1989 / 10-06-1990 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 24-11-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 25-10-1991 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem

Náhradnice 

  • 26-07-1989 / 21-11-1989 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro práva žen
  • 22-11-1989 / 21-02-1991 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 15-05-1990 / 14-01-1992 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro práva žen
  • 23-06-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou