Ria OOMEN-RUIJTEN : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Místopředsedkyně

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christen Democratisch Appèl (Nizozemsko)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 14-03-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Dočasný výbor pověřený sledováním kroků přijatých v rámci doporučení týkajících se BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s jižní Afrikou

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 28-09-1994 : Výbor pro rozpočty
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 16-01-1997 / 13-03-1997 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro práva žen