Martine LEHIDEUX : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 31-07-1988 : Skupina Evropské pravice - Členka
  • 01-08-1988 / 24-07-1989 : Skupina Evropské pravice - Místopředsedkyně

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Front national (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro práva žen
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Výborem parlamentních zástupců ESVO
  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro práva žen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozvoj a spolupráci

Náhradnice 

  • 24-09-1984 / 16-10-1984 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro institucionální věci