Enrico FALQUI : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Verdi Europa (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro podání
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Japonskem