Gerardo FERNÁNDEZ-ALBOR : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 27-05-1996 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 28-05-1996 / 19-01-1997 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Španělsko)

Předseda 

  • 28-05-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku

Místopředseda 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 28-05-1996 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro lidská práva

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 18-01-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení