Marcelino OREJA : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-11-1990 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Místopředseda
  • 19-11-1990 / 28-06-1993 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 28-06-1993 : Partido Popular (Španělsko)

Předseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro institucionální věci
  • 15-01-1992 / 28-06-1993 : Výbor pro institucionální věci

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 24-10-1991 : Delegace pro vztahy s Maďarskem
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 15-01-1992 / 29-10-1992 : Delegace pro vztahy se Švédskem
  • 11-02-1992 / 13-12-1992 : Výbor pro rozvoj a spolupráci

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku