Leopoldo ORTIZ CLIMENT : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 29-06-1993 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 29-06-1993 : Partido Popular (Španělsko)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 12-10-1990 / 14-01-1992 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 15-01-1992 / 29-06-1993 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování a vztahy s regionálními a lokálními orgány
  • 11-02-1993 / 29-06-1993 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 11-10-1990 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 05-02-1992 / 29-06-1993 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 05-02-1992 / 29-06-1993 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 11-02-1993 / 29-06-1993 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 26-05-1993 / 29-06-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES - Evropského hospodářského prostoru