Ben FAYOT : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředseda
  • 09-02-1995 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředseda

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Lucembursko)

Předseda 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Ukrajinou, Běloruskem a Moldavskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Ukrajinou, Běloruskem a Moldavskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Dočasný výbor pověřený sledováním kroků přijatých v rámci doporučení týkajících se BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci