Pierre M.A. CEYRAC : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 22-02-1994 : Technická skupina Evropské pravice - Člen
  • 23-02-1994 / 18-07-1994 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 22-02-1994 : Front national (Francie)
  • 23-02-1994 / 18-07-1994 : sans étiquette (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s republikami Společenství nezávislých států (SNS)
  • 15-01-1992 / 16-02-1994 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s republikami Společenství nezávislých států (SNS)
  • 01-02-1994 / 16-02-1994 : Delegace pro vztahy s republikami Společenství nezávislých států (SNS)