Claude CHEYSSON : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen předsednictva
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Francie)

Předseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 15-05-1990 / 14-01-1992 : Výbor pro institucionální věci
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro institucionální věci
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro lidská práva