Alain JUPPÉ : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 15-10-1989 : Skupina evropské demokratické levice - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 15-10-1989 : Rassemblement pour la République (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 15-10-1989 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 26-07-1989 / 15-10-1989 : Výbor pro institucionální věci

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 15-10-1989 : Výbor pro právní věci a občanská práva