Christine Margaret ODDY : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 09-05-1999 : Labour Party (Spojené království)
  • 10-05-1999 / 19-07-1999 : Green Party (Spojené království)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 29-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro právní věci a občanská práva

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 16-01-1997 / 12-02-1997 : Delegace pro vztahy s Palestinskou legislativní radou
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Uzbekistánem, Tádžikistánem, Turkmenistánem a Mongolskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Uzbekistánem, Tádžikistánem, Turkmenistánem a Mongolskem
  • 15-01-1998 / 19-07-1999 : Výbor pro práva žen
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Uzbekistánem, Tádžikistánem, Turkmenistánem a Mongolskem