Solange FERNEX : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 31-05-1991 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Členka
  • 01-06-1991 / 12-11-1991 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Místopředsedkyně

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 12-11-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Delegace pro vztahy s Maďarskem

Náhradnice 

  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Výbor pro institucionální věci
  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova