Pedro Manuel CANAVARRO : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 05-12-1990 : Skupina socialistů - Člen
  • 06-12-1990 / 18-07-1994 : Skupina Duha v Evropském parlamentu - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 17-02-1991 : Partido Socialista (Portugalsko)
  • 18-02-1991 / 18-07-1994 : Partido Renovador Democratico (Portugalsko)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Japonskem

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, sdělovací prostředky a sport
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií