Harald NEUBAUER : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 12-05-1991 : Technická skupina Evropské pravice - Člen
  • 13-05-1991 / 21-06-1992 : Technická skupina Evropské pravice - Člen předsednictva
  • 22-06-1992 / 30-01-1994 : Technická skupina Evropské pravice - Člen
  • 31-01-1994 / 18-07-1994 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 17-02-1991 : Die Republikaner (Německo)
  • 18-02-1991 / 31-12-1992 : parteilos (Německo)
  • 01-01-1993 / 18-07-1994 : Deutsche Liga (Německo)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Malta
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Malta
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta