Artur DA CUNHA OLIVEIRA : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Socialista (Portugalsko)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-09-1990 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 14-09-1990 / 14-01-1992 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování a vztahy s regionálními a lokálními orgány
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro rybolov
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES - Evropského hospodářského prostoru
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Kanadou