Patrick Mark COONEY : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fine Gael Party (Irsko)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro institucionální věci
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EHS-Turecko
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ