Rafael CALVO ORTEGA : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Centro Democràtico y Social (Španělsko)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Norskem
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Kypr
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování a vztahy s regionálními a lokálními orgány
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Kypr
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr