Juan Luis COLINO SALAMANCA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Španělsko)

Předseda 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 03-10-1995 : Výbor pro regionální politiku
  • 25-01-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Dočasná expertní skupina pro BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
  • 16-01-1997 / 11-03-1997 : Výbor pro podání
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci
  • 05-12-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku