The Lord O'HAGAN : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Skupina evropské demokracie - Člen
  • 01-05-1992 / 02-05-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 02-05-1994 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 21-01-1991 / 14-01-1992 : Výbor pro práva žen
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 15-01-1992 / 12-10-1993 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 15-01-1992 / 30-01-1994 : Výbor pro práva žen
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 01-02-1994 / 02-05-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 20-01-1991 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 15-01-1992 / 20-01-1992 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 15-01-1992 / 02-05-1994 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 01-02-1994 / 02-05-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem