Arthur Stanley NEWENS : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Spojené království)

Předseda 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro lidská práva