Edward NEWMAN : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Spojené království)

Předseda 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro podání

Místopředseda 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro podání

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Výbor pro podání
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Izraelem

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 09-08-1994 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 21-07-1994 / 16-10-1994 : Výbor pro institucionální věci
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 10-11-1998 : Výbor pro institucionální věci
  • 11-11-1998 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku