Alexander C. FALCONER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Spojené království)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ a státy Perského zálivu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ a státy Perského zálivu
  • 19-01-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 10-08-1994 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 10-08-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou