Kenneth D. COLLINS : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Spojené království)

Předseda 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Litvou
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Litva

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 10-08-1994 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 10-08-1994 / 17-10-1994 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci