Gene FITZGERALD : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina evropské demokratické levice - Pokladník

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fianna Fáil Party (Irsko)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování a vztahy s regionálními a lokálními orgány
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradník 

  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro rozpočty